Continental: ContiSportAttack 3 Doporučená cena: 7220,- Kč

Index nosnosti: 73
Rychlostní index: W

Výrobce: Continental
Ceny jsou s DPH.

Tato novinka v motopláštích značky Continental - ContiSportAttack 3 – sportovní a supersportovní motocyklová pneumatika sbírá jedno pódiové umístění za druhým. Po celkovém vítězství v testu magazínu Fastbike 2/2016 – první místo ze sedmi možných – sportovní pneumatika Continental zabodovala proti konkurenci ve velkém srovnávacím testu časopisu MOTORRAD 12/2016. V kategorii „dálničních a každodenních pneumatik" získala vynikající první místo. V celkové klasifikaci získala krásné druhé místo. V testu bylo 6 párů pneumatik z kategorie supersportů. ContiSportAttack 3 zaujal nejen svými vlastnostmi v testovací disciplíně „dálniční / každodenní provoz", ale i svým výkonem na mokru. A to je významný krok kupředu – působivá přilnavost i na mokru výrazně odlišuje novou ContiSportAttact 3 od její předchůdkyně. Závěrečné hodnocení v testech svědčí o ohromující všestrannosti supersportovní pneumatiky, která se vyrábí v závodě Continental v německém Korbachu. Závěrem jde říct jediné. Sportovní pneumatiky Continental byly v dálničním provozu vždy bezkonkurenční. Nový SportAttack 3 je však vynikající i na mokru. V kombinaci se solidními „závodními" výsledky jí to vyneslo krásné druhé místo v testu časopisu Motorrad.